משלוח חינם החל מ1649₪ !! – אספקה עד 10 ימי עסקים

מיני עגלה

פינת האוכל שלכם היא הרבה יותר ממקום לאכול בו את הארוחות שלכם במהלך היום. שם,  בני משפחתכם, חברים שלכם ואתם מתכנסים כדי לחלוק סיפורים, להתעדכן ולשתף את קרוביכם במהלך היום שעברתם. הבחירה בפינת האוכל הנכונה חשובה מכיוון שהיא תהיה אחד מרהיטי הבית המשומשות ביותר אצלכם. עם כל כך הרבה צורות, גדלים, סגנונות וחומרים שם בחוץ, זה עשוי להיות מכריע מה לבחור שיתאים ביותר לבית שלך. אז העוגן- מחסני היבואן קיבצה עבורכם 6 טיפים מצלחים לבחירת פינת האוכל הטובה ביותר בשבילכם ולשדרוגה למראה עשיר יותר.

Continue reading...

בין אם יש לכם גינה גדולה או קטנה, בחירת הרהיטים הנכונים היא המפתח לנוף אטרקטיבי מחלונותיכם. בין אם אתם מעדיפים משהו מעוצב גדול ויפה לבין סתם ספסל עץ פשוט, קבלת הבחירה הנכונה היא הדרך הטובה ביותר ליהנות מהחלל החיצוני שלכם.

הנה לכם כמה טעויות נפוצות שאפשר לדלג עליהם רק אם נבדוק לפני!

הנה רשימה מאוד קצרה של כמה סוגי החומרים שתמצאו כאשר תפנו לשוק על מנת לרכוש סט ריהוט גן: אקליפטוס, נירוסטה, אלומיניום, ברזל יצוק, נצרים, שרף סינטטי וכו’. לכל חומר יתרונות וחסרונות שהופכים אותו לאידיאלי עבור אקלים מסוים ומצבים בחוץ ולא עבור אחרים. שקול למשל את המתכות השונות. נירוסטה היא כבדה ותחזוקה שלה כמעט ולא תורגש, אך היא עלולה להיות חמה במיוחד כאשר היא מונחת תחת השמש, כך שזה לא אידיאלי אם אתם מתכננים להשאיר אותה חשופה.

רהיטי עץ לדוגמא, טיק ופרקט עמיד יצטרכו תחזוקה מידי חצי שנה בכדי להגן מפני סדקים ועיוותים. 

 זאת מכיוון שעץ הוא חומר גלם טבעי שחי וממשיך לזוז כל הזמן, במיוחד אם הריהוט חשוף לשמש ולגשם. במידה ואתם נמשכים למראה הטבעי, המלא חיים של העץ, פתרון אפשרי הינו ריהוט גן מאלומיניום דמוי עץ,

הלקח: הכינו שיעורי בית וודאו שהחומר שתבחרו מתאים לתנאי הגינה שלכם ולרמת החשיפה  של אותם אלמנטים (האם הרהיטים יהיו בצל או מוגנים מתחת לגג או יהיו מתחת לשמש?).

Continue reading