פינת האוכל שלכם היא הרבה יותר ממקום לאכול בו את הארוחות שלכם במהלך היום. שם,  בני משפחתכם, חברים שלכם ואתם מתכנסים כדי לחלוק סיפורים, להתעדכן ולשתף את קרוביכם במהלך היום שעברתם. הבחירה בפינת האוכל הנכונה חשובה מכיוון שהיא תהיה אחד מרהיטי הבית המשומשות ביותר אצלכם. עם כל כך הרבה צורות, גדלים, סגנונות וחומרים שם בחוץ, זה עשוי להיות מכריע מה לבחור שיתאים ביותר לבית שלך. אז העוגן- מחסני היבואן קיבצה עבורכם 6 טיפים מצלחים לבחירת פינת האוכל הטובה ביותר בשבילכם ולשדרוגה למראה עשיר יותר.

1. השיקול הראשון שלך: שולחן האוכל צריך להתאים לפינת האוכל. מה זה אומר?

 יש אנשים שיוצאים לחנויות לחפש שולחן, קונים שולחן מרשים ויפה וכשהם מגיעים לביתם ומתקינים אותו לפתע הם מגלים שהוא גדול מדי ומשאיר מעט מקום לכיסאות, או שהוא קטן מידי לפינת האוכל בביתם. גודל שולחן האוכל הוא דבר אחד, ופינת האוכל היא דבר אחד, אותה הגברת בשינוי הדרת.

בנוסף לגודל של השולחן, אתם צריכים לקחת בחשבון את מקום הכיסאות ואת נתיב היציאה סביבו. אתם תרצו לפחות מטר של מקום מכל צדדי השולחן (אלא אם כן התכנון הוא להציב צד אחד על הקיר), כך שתוכל לשבת בנוחות על הכיסא ולעבור בחלל. ראשית, תמדדו את גודל פינת האוכל שלכם (החלל שבו תרצו לשים את השולחן) ולאחר מכן כמו שאמרנו לקחו לפחות מטר מכל קיר (כמה שיותר, יותר טוב) וכך תמצאו את המידות בערך לשולחן האוכל שלכם. בנוסף, כדאי לשקול גם את כמות האורחים שבדרך כלל מתארחים אצלכם, אם החלל גדול תמיד טוב לגדול. אם אתם משפחה של 4 נפשות, תמיד עדיף לקחת שולחן לשש כדי לאכול בנוחות ולהשאיר מקום לאורח או שתיים. 60 ס”מ הוא האורך האידיאלי כדי שסועד יוכל להנות בנוחות מהארוחה שלו.

2.  אם מדובר בחדר פתוח, אך לא ענק וחדרים אחרים מובילים ממנו, שולחן עגול יכול לעבוד בצורה הטובה ביותר. הוא יכול להשתלב לכם מצוין עם החלל עצמו שפועל גם כדרך לחללים וחדרים אחרים בבית. לשולחן לא יהיו פינות וקצוות מה שמאפשר תנועה רכה בקלילה בחלל.

SHOP THE LOOK

3. אחד האלמנטים שיכולים להבליט את פינת האוכל ולשדרג אותה למראה יותר עשיר הוא שטיח מתחת לפינת האוכל. אם השולחן הוא מלבני, רכשו שטיח מלבני ואילו השולחן הוא עגול, רכשו שטיח עגול. השטיח חייב לכלול את השולחן עם הכיסאות, אפילו כשהסועד יושב לאכול (אף אחד לא רוצה לשבת לאכול שהכיסא לא יושב שצורה טובה על המשטח). המלצתנו לקחת בערך כ-60 ס”מ כדי שהשטיח יהיה טוב גם שהסועד יושב.

4. השתדלו להשתמש במנורות תליון גדולים בכפולות כדי להדגיש את השולחן, זה משדר יוקרה ונועזות לשולחן (אפילו תאורה זולה בכפולות יכולה לעשות את העבודה). גם מנורת לד ארוכה יכולה להיות אופציה מושלמת לשולחן אוכל מלבני.

5. נסו לגרום לשולחן למשוך יותר תשומת לב ועניין. שולחן אוכל וכיסאות זה מעניין יפה אך, השתדלו להוסיף על השולחן קצת אקססוריז למרכז שולחן על מנת למקסם את החוויה ולהפוך את פינת האוכל ליותר חיה ונושמת.

6. פינת אוכל בצבע שחור תראה הרבה הרבה יותר יפה ועשירה עם אקססוריז מזהב, או נברשת בגימור זהב, יוסיף תחושה וגימור של יוקרה.

מקווים שעזרנו, צוות העוגן- מחסני היבואן.

-100%נמכר
כורסת מיקונוס זוגי (1)

כורסא מדגם מיקונוס זוגי

מחיר רגיל 1,999.00 מחיר לחברי מועדון 1,399.00

כורסת “נאפולי”

מחיר רגיל 2,499.00מחיר לחברי מועדון 2,199.00

כורסת “פריז”

מחיר רגיל 2,399.00מחיר לחברי מועדון 2,199.00

כורסת מיקונוס מפנקת

מחיר רגיל 999.00 מחיר לחברי מועדון 799.00

כיסא בר מראטן

מחיר רגיל 499.00534.00
-100%נמכר
כורסת נאפולי אפור (8)

כיסא בר קטיפה שחור

מחיר רגיל 499.00 מחיר לחברי מועדון 449.00

כיסא ספיידר

מחיר רגיל 829.00864.00

כיסא עור שחור

מחיר רגיל 429.00464.00