בין אם יש לכם גינה גדולה או קטנה, בחירת הרהיטים הנכונים היא המפתח לנוף אטרקטיבי מחלונותיכם. בין אם אתם מעדיפים משהו מעוצב גדול ויפה לבין סתם ספסל עץ פשוט, קבלת הבחירה הנכונה היא הדרך הטובה ביותר ליהנות מהחלל החיצוני שלכם.

הנה לכם כמה טעויות נפוצות שאפשר לדלג עליהם רק אם נבדוק לפני!

הנה רשימה מאוד קצרה של כמה סוגי החומרים שתמצאו כאשר תפנו לשוק על מנת לרכוש סט ריהוט גן: אקליפטוס, נירוסטה, אלומיניום, ברזל יצוק, נצרים, שרף סינטטי וכו’. לכל חומר יתרונות וחסרונות שהופכים אותו לאידיאלי עבור אקלים מסוים ומצבים בחוץ ולא עבור אחרים. שקול למשל את המתכות השונות. נירוסטה היא כבדה ותחזוקה שלה כמעט ולא תורגש, אך היא עלולה להיות חמה במיוחד כאשר היא מונחת תחת השמש, כך שזה לא אידיאלי אם אתם מתכננים להשאיר אותה חשופה.

רהיטי עץ לדוגמא, טיק ופרקט עמיד יצטרכו תחזוקה מידי חצי שנה בכדי להגן מפני סדקים ועיוותים. 

 זאת מכיוון שעץ הוא חומר גלם טבעי שחי וממשיך לזוז כל הזמן, במיוחד אם הריהוט חשוף לשמש ולגשם. במידה ואתם נמשכים למראה הטבעי, המלא חיים של העץ, פתרון אפשרי הינו ריהוט גן מאלומיניום דמוי עץ,

הלקח: הכינו שיעורי בית וודאו שהחומר שתבחרו מתאים לתנאי הגינה שלכם ולרמת החשיפה  של אותם אלמנטים (האם הרהיטים יהיו בצל או מוגנים מתחת לגג או יהיו מתחת לשמש?).

עוד משהו שחשוב לדעת- מה מטרת הריהוט?

כאשר אנחנו רוכשים ריהוט גן, חשוב לדעת מתי אנחנו יוצאים להנות ממנו בדרך כלל ועם מי? לרבות, אנו יוצאים לגינה לאחר ארוחות או עם חברים או אפילו סתם לקפה בבוקר. אם אתם יותר מהטיפוסים שמנצלים את ריהוט הגן על מנת לשבת עם המשפחה אחרי ארוחה משפחתית או עם חברים בערב, כדאי לכם לקחת ריהוט גן בסגנון סלון (2 כורסאות וספה זוגית בדרך כלל עם שולחן). כך, זה ייתן לכם הרגשה נהדרת של אחדות, נוחות ויותר שיח כמו סלון של ממש.

אם אתם יותר טיפוסים של קפה בבוקר עדיף לכם כבר לקחת פינת ישיבה רגילה (לרבות שולחן עגול עם 2 כיסאות). היא הרבה יותר קומפקטית ובכך, תוכלו לפתוח את הבוקר בכיף לשיחה מהנה עם הפרטנר שלכם מבלי לתפוס הרבה מקום במרפסת או בגינה.

OUTFIT COLLECTION

בחירה על פי מחיר

ריהוט גן בכללי הוא מוצר בעל בלאי גבוה מכיוון שהוא נמצא בחוץ. שמש, גשם, לחות, אבק ועוד אשר קורים בכל מהלך עונות השנה גורמים לבלאי הרבה יותר מריהוט פנים ולכן על הריהוט גן שהינכם רוכשים חייב לעמוד באותם סטנדרטים של הגינה שלכם (תנאי מזג האוויר בגינה). לכן, בבחירת ריהוט גן רצוי מאוד לקחת בחשבון את איכות המוצר ולא לשלם רק מפני שאהבתם את הסגנון של המוצר ולבסוף כשתגיעו הביתה ותרכיבו את זה, היא לא תתאים. המשפט “זול מתברר בסוף כיקר” מתברר כנכון בכל הנוגע לריהוט הגינה. רוב החנויות, אשר מציעות ריהוט גן במחיר זול אינם מחזיקים מפעל לייצור ריהוט גן על מנת לספק מחיר כזה זול, אז הן פונות למפעלים שהם עובדים איתם ומבקשים להוזיל את המוצר בכך שיחליפו את סוגי המוצר לחומרים קצת יותר זולים שלבסוף יהיו יותר פגיעים לתנאי מזג האוויר.

SHOP THE LOOK